Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні8
mod_vvisit_counterВчора10
mod_vvisit_counterЦей тиждень8
mod_vvisit_counterМинулий тиждень136
mod_vvisit_counterЦей місяць67
mod_vvisit_counterМинулий місяць660
mod_vvisit_counterВсього62051

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 3.237.16.173
,
Сьогодні : 2023-06-05 05:37
Home Інформаційна відкритість Матеріально-технічне забезпечення

Матеріально-технічне забезпечення

 

Заклад дошкільної освіти  розташований у двоповерховій будівлі із трьома рівнями , загальною площею  4321,5 м.кв., проектна потужність закладу складає 320 дітей. На будівлю закладу виготовлений технічний паспорт. Власником будівлі закладу є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Територія земельної ділянки закладу  складає 1,050 га, наявний державний акт на право постійного користування земельною ділянкою, власником якої є територіальна громада м.Рівного в особі Рівненської міської ради. Заклад має огорожу по всьому периметру. Дошкільний заклад має 14 окремих прогулянкових ігрових майданчиків із зеленими насадженнями, на  яких встановлені ігрові павільйони, пісочниці, ігрове, спортивне обладнання.  На території закладу розміщений спортивний майданчик з необхідним спортивним обладнанням. Для виконання завдань пізнавального, екологічного і трудового розвитку дошкільнят облаштовано дитячі городні ділянки...

 

Зовні будівля закладу потребує капітального ремонту та утеплення, які плануються виконати у 2021 році. У закладі функціонує 14 груп  (3 групи раннього віку, 11 груп передшкільного віку) , музична, фізкультурна зали, методичний, психологічний кабінет, кабінет гурткової роботи, медичний блок, пральня, харчоблок, басейн, кімната відпочинку персоналу. Групові та адміністративні приміщення  закладу дошкільної освіти мають затишний та естетичний вигляд відповідають вимогам Санітарного регламенту.  Щороку проводиться поточний  ремонт усіх приміщень, ревізія і ремонт системи теплопостачання,  вентиляційних та каналізаційних систем, систем водопостачання, заміна і ремонт технологічного обладнання.

У закладі є протипожежний інвентар, достатня кількість вогнегасників, 14 пожежних кранів з рукавами, на території закладу є пожежний гідрант.

У будівлі ЗДО встановлено лічильники обліку теплової та електричної енергії, гарячої та холодної води, 8 бойлерів та 2 нагрівачі для нагрівання проточної  води. У  закладі дошкільної освіти є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням, інвентар постійно поповнюється та оновлюється (по мірі зношеності),  його кількість є достатньою для повноцінної роботи закладу протягом року.

Медичний кабінет оснащено відповідно до нормативно-правових документів, його оснащення складає 90%, аптечки укомплектовані на 100%, обладнано маніпуляційну,  ізолятор, кабінет лікаря. У фізіотерапевтичному кабінеті наявні тубус-кварц, апарат УВЧ, лампа солюкс, інгалятор.

Харчоблок забезпечений необхідним технологічним обладнанням: витяжною вентиляцією, 3 холодильниками з морозильними відділами, двома електричними плитами з електродуховками, двома електросковорідками, двома м’ясорубками, жаровою шафою, електрокотлами на 60 та 100 літрів, електрокип'ятильником, сучасними мийками, що повністю відповідає вимогам Інструкції з організації харчування. У харчоблоці щорічно виконується  косметичний  ремонт . Харчоблок повністю укомплектований необхідним посудом та інвентарем, який має відповідне маркування. Кількість миючих засобів відповідає вимогам.

Приміщення пральні обладнане двома сучасними пральними  машинами-автоматами , сушкою, прасками, котлом для виварювання білизни, гладильним катком, центрифугою. Чиста білизна зберігається на стелажах в окремому приміщенні. У пральні щорічно проводиться косметичний ремонт. У закладі достатня кількість м’якого інвентаря.

До послуг дітей фізкультурна, музична зали, кабінети гурткової роботи, практичного психолога з відповідним технічним та методичним обладнанням, спортивним інвентарем. Моніторинг оснащення фізкультурної зали складає 88% і збільшується за рахунок виготовлення нестандартних посібників і придбання спортивних атрибутів. Проведений моніторинг оснащення музичної зали дає змогу зробити висновок, що музично-естетичний розвиток дошкільників у ЗДО має  повноцінний методичний та дидактичний супровід, матеріальна база музичної зали налічує 2 сучасні музичні центри з караоке, дитячі музичні інструменти, декорації до свят і розваг, різні види театру, фонотеку музичних творів, музично- дидактичні ігри, нетрадиційні шумові інструменти. Оснащення музичної зали складає 94%. У закладі функціонує басейн, його оснащення складає 76%.

Матеріально-технічне забезпечення  закладу здійснюється відповідно до Закону України "Про дошкільну освіту", Примірного переліку ігрового та навчально-дидактичного обладнання для закладів дошкільної освіти, затвердженого наказом МОН України від 19.12.2017 року №1633.

У групових приміщеннях створені необхідні умови для належної організації життєдіяльності дітей. Групові приміщення повністю забезпечені твердим та м’яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах створене  сучасне предметно-розвивальне середовище, що створює умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників і спрямоване на реалізацію завдань Базового компоненту дошкільної освіти через втілення принципу особисто-орієнтованого підходу.  Окрім того, проведений моніторинг предметно-ігрового розвивального середовища у кожній віковій групі показав, що педагоги активно, з ініціативою ставляться до створення умов для саморозвитку та самореалізації кожної дитини, наповнення предметно-ігрового середовища складає 91,5%. Аналіз паспортів ігрового середовища груп свідчить про те, що воно збагачується за рахунок не лише кількісного накопичення, а й через покращення якісних параметрів: естетики, гігієни, мобільності, динамічності, виготовлення сучасних дитячих меблів для ігрових центрів.


 
© 2023 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Календар

модули joomla
шаблоны joomla