Банер

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterСьогодні6
mod_vvisit_counterВчора3
mod_vvisit_counterЦей тиждень26
mod_vvisit_counterМинулий тиждень84
mod_vvisit_counterЦей місяць9
mod_vvisit_counterМинулий місяць398
mod_vvisit_counterВсього59632

Зараз (20 хвилин назад): 1
Ваш IP: 3.236.47.240
,
Сьогодні : 2023-02-02 14:32
Home Новини


РІЗДВ'ЯНІ СВЯТА

Одне з найкрасивіших зимових свят - Різдво Христове. Традиції цього свята, яке наповнене справжньою людяністю та добротою,

Незважаючи на всі труднощі, які ми переживаємо, у нашому закладі традиційно відбулися ранки "Різдв'яне диво"

Щоб свято надовго запамяталося нашим дітям та нагадувало про добро, радість і тепло вихователями разом з дітьми створювали власноруч різдвяний вертеп, прикрашали залу атрибутами Різдва.


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
Новорічний карнавал 2022

Справжній веселий Новорічний карнавал провели , 26 та 30 грудня, в старших групах Віночок та Чомучки, Ягідка, Соняшник , музичний керівник Бондар Л.Б., Юзепчкук В.О, Марченко О.О та вихователі Волковська С.Б, Балдовська К.В.,Лисак С.І.,Сердюкова В М.Ю Голяр Т,П., Борух В.М., Пороховник С,І, Навозняк Т.І, практичний психолог ЛещукН.К .(Снігова королева).. Діти відчули себе чарівниками, акторами, танцюристами...грали в ігри, виразно читали вірші, водили хороводи, розповідали про свої добрі справи діду Морозенку... Дякуємо ЗСУ за можливість робити свято дітям! Слава Україні!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....

 

 
ЗИМОВЕ СВЯТО

Зимові свята продовжуються ..23 грудня, Новорічну казку " Чарівні дива з торбинки Сніговика" провели музичні керівники Балабушка О.А. і Юзепчук В.О. Марченко О.О,вихователі Журавська Ж В.,Сидорчук О.О., Бойко М.І та Карпець Н.М та казкові персонажі Сніговик ( Терпелюк Н.В.), Клоун (Борух В.М.)в середніх групах та в молодшій групі №2 .Діти мелодійно співали пісні, весело грали в ігри, виразно читали вірші, ритмічно танцювали,... радісно зустрічали Новий рік. Дякуємо ЗСУ і енергетикам України!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ ХУСТКИ

7 грудня відзначали Всесвітній день української хустки. Хустина - оберіг, символ роду та життя,національна святиня.Споконвіку українки носили хустку,яка  вважалась оберегом,символізувала любов та свободу.Вона об"єднує жіночі покоління і передається  як родинна цінність.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

ВІДЕО..

 

 
ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

6 грудня 2022 рік.  З Днем збройних сил України вітаємо захисників і захисниць України! В старших групах ЗДО 57,незважаючи на аварійне відключення світла, інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В., музичні керівники Бондар Л.Б., Марченко О.О. та вихователі провели розвагу "Дякуємо ЗСУ...", намалювали малюнки, вивчили вірші... Слава Україні! Слава героям ЗСУ!

 

Театр — це гра і водночас саме життя. Діти перевтілюються у різних персонажів, приміряють різні ролі — і в такий спосіб пізнають свою особистість, вчаться жити.

Нас не здолати, не залякати, не перемогти!
Незважаючи на невтішні прогнози, засідання міської професійної спільноти музичних керівників на базі ЗДО 57 відбулося 29листопада 2022 року!
Ми поринули у світ чарівних мелодій, казкових дійств, адже тема нашого засідання "Вплив музично - театралізованого мистецтва на формування особистості дитини".
Слухачі ознайомилися з різними видами театрів (ляльковий, шкарпеток, підколінників, витягнутої руки, повітряних кульок)

 
ОСІННІ РОЗВАГИ

В середніх групах Квіточка і Дзвіночки , музичні керівники Балабушка О.А., Юзепчук В.О. та вихователі Сидорчук О.О, Журавська Ж.В.,10 листопада, провели осінній ранок "Осінні пригоди Білочки-мандрівниці". Мелодійно співали діти пісні про осінь,дощ, калину,ритмічно виконали танок з парасольками,грали в ігри,спостерігали за пригодами Білочки -мандрівниці в ляльковому театрі.

Розвагу "Пригоди осінніх листочків"провели сьогодні в молодшій групі Теремок музичний керівник Бондар Л.Б.та вихователі Щипцова О.Ф. і Лозинська Г.Т. Позитивні емоції та посмішки у малят під час ігор, шумового оркестру,таночка з осінніми листочками,зустрічі з лісовими звірятами ..

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....

 
Тиждень безпеки

З 24 по 28 жовтня в ЗДО № 57 провели тиждень безпеки дорожнього руху з метою формування у дітей почуття відповідальності за власну безпеку під час дотримання правил безпеки пішоходів. Проведені бесіди, дидактичні та рухливі ігри, читання віршів та загадок сприяли закріпленню знань та правил пішоходів з безпечної поведінки. Рекомендували батькам придбати собі та дітям  світлодіодні стрічки або браслети, щоб забезпечити  видимість себе в темну пору доби на дорозі та пішохідних переходах, через зменшення світлового дня та перебоями електроенергії в умовах воєнного стану.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
Покрова

21 жовтня 2022 р музичний керівник Бондар Л.Б.,інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В. ,вихователі Волковська С.Б., Балдовська К.В.,Сердюкова В.М. з вихованцями старших груп ЗДО 57 ,провели спортивно-музичну розвагу "Козацькому роду нема переводу" з метою формування у дітей патріотичних почуттів та соціально- громадянської компетентності.Діти співали пісні про "Золотаву осінь"," Я готую борщ","Ой у лузі червона калина", злагоджено звучав ритмічний оркестр"Їду на коні".Під час естафетних ігор"Збери врожай картоплі","Перекоти гарбуз ","Напої коня ","Веселі перегони ","Перетягни канат" діти закріплювали фізичні навички, вправлялись у рухливості,наполегливості,старанності.Від кожного залежить успіх команди! Щиро дякуємо захисникам України за можливість жити і гратись в своєму рідному місті Рівне.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 

День Державного Прапора України щорічно відзначається 23 серпня, за день до головного свята країни Дня Незалежності. Для кожної країни прапор символ її суверенітету і єдності нації, уособлення її могутності і незалежності.

Зі святом! З днем Незалежності України! Від усього серця бажаємо Вам, щоб Ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Бадьорості духу, добробуту і щастя кожній родині. А державні атрибути нехай надалі вселяють в серце кожного українця гордість та спонукають на нові подвиги заради своєї Батьківщи

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ, ВІДЕО...

.

 

МОН підготувало лист від 30.05.2022 № 1/5735-22. У ньому надало рекомендації та доручення, спрямовані на запобігання та протидію домашньому насильству.

  • до Національної поліції за номером 102 та повідомити про факт насильства;
  • на Урядовий контактний центр 15-47, де цілодобово надаються інформаційні, психологічні та юридичні консультації чоловікам та жінкам, які постраждали від домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або з питань загрози вчинення такого насильства та психологічної допомоги потерпілим від домашнього насильства жінкам, чоловікам, дітям;
  • до безкоштовного номеру системи безоплатної правової допомоги 0 800-213-103;
  • до національної «гарячої лінії» з питань запобігання домашнього насильства, торгівлею людьми та гендерної дискримінації 0-800-500-335 або 116-123 (короткий номер з мобільного). Щоб донести в доступний спосіб до учасників освітнього процесу інформацію про те, куди звертатися у випадках домашнього насильства.

Дитина — свідок насильства — теж постраждалий від домашнього насильства. Якщо у родині, де відбувається домашнє насильство, є діти — не варто тішити себе ілюзіями, що вони нічого не помічають й на них така ситуація ніяк не вплине. Діти все бачать, все відчувають, й нездорові стосунки між батьками можуть травмувати їх навіть більше за те, що вони побачили на війні.

 
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

День української вишиванки не має постійної дати - щорічно він відзначається в третій тиждень травня. У 2022-му році свято випадає на 19 травня. Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, покликане зберегти українські народні традиції через етнічний вишитий одяг. У День вишиванки кожен, хто хоче підкреслити своє українське походження, а також просто підтримати Україну, може одягнути вишиванку. В умовах війни з росією та надзвичайної консолідації українського суспільства День вишиванки в Україні буде ще одним приводом заявити про те, що ми – українці, вільний народ незалежної держави, яка відчайдушно бореться з російським загарбник

Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО...

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО...

 
ДОЛАЄМО ПАНІКУ

46 вправ і порад,

як стабілізуватися під час війни


У нинішній ситуації надзвичайно важливо зберігати спокій, не панікувати й акумулювати свої сили для підтримки родини та країни. Це вкрай складно в обставинах, що наразі відбуваються.

 

https://nus.org.ua/articles/dolayemo-paniku-46-vprav-i-porad-yak-stabilizuvatysya-pid-chas-vijny/...(переглянути)

Пальчкова гра, група №5...

Казка "Курочка Ряба, група №6...

 

«Підтримка дошкільнят в умовах війни»


Педагоги закладів дошкільної освіти та батьки дітей дошкільного віку, пропонуємо Вам підбірку матеріалів для організації діяльності з дітьми відповідного віку.

Шановні педагоги закладів дошкільної освіти, просимо Вас допомагати батькам здійснювати виховні впливи, якщо Ваш садок працює дистанційно або на даний час зовсім не має можливості відновити освітній процес. Пояснюйте батькам для чого та чи інша гра або вправа, коли її варто / слід проводити. Записуйте короткі відео чи аудіо коментарі. Надавайте приклади проведення, виконання розвивальних завдань. Записуйте та надсилайте відео-листівки для дітей у батьківські чати. Вони сумують за вами, а ви – за ними.

Шановні батьки, просимо Вас підтримувати вихователів, довіряти їм, бути чуйними, толерантними, виявляти взаємоповагу. Беззаперечно, що сьогодні найперше завдання це захист та збереження життя дитини. На скільки це можливо дбайте про режим дня дитини, про доступ до їжі та води. Але не забувайте про розвиток і освіту. Не відкладайте це на потім. Знаходьте час і місце розповісти/прочитати казку, історію, оповідання; вчіть вірші напам’ять; переглядайте разом мультфільми; опрацьовуйте разом матеріали різноманітних освітніх платформ (багато з них відкрили доступ до своїх матеріалів на безкоштовній основі); надавайте значення дитячим справам; розмовляйте зі своєю дитиною; розмірковуйте, припускайте, мрійте, фантазуйте про все на світі; грайте разом. Все це допомагає дитини відчувати себе у безпеці. Звертайтеся за консультацією, підказкою, порадою до вихователів вашої дитини, до методиста, психолога та всіх фахівців дитячого садка, який відвідує ваша дитина. Шукайте можливості взаємопідтримки.

Переконані, що кожен з вихователів залюбки озброїть вас розвивальним контентом, як тільки Ви озвучите власну готовність взаємодіяти з дитиною. Більш того, зробить це грамотно, врахує можливості та потенціал саме вашої дитини. Допоможе підібрати/вибрати те, що буде цікавим, підходити саме вашій дитині. Будьте на зв’язку!

 
ЗИМУ ПРОВОДЖАЄМО, ВЕСНУ ЗУСТРІЧАЄМО

Вже стало традицією проведення свята Стрітення 15 лютого. День незвичайний, сьогодні Зима зустрічається з Весною. Цього дня вони міряються силами, хто кого переможе. І Якщо Зима переможе-буде ще довго холодно, а якщо весна візьме гору - тоді поверне на тепло. Батьки вихованців цих груп приготували для своїх малят «жайворонків». Діти на святі з нетерпінням чекали приходу Весни і Зими з піснями, іграми, веселощами. По завершенню свята діти вийшли на майданчики і закликали весну.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ТА СВІТЛИНИ...

 

 
РІЗДВ'ЯННІ СВЯТКУВАННЯ

Дітям подобається різдвяні традиції й обряди, вони з нетерпінням чекають на проведення різдвяних розваг у дитячому садку . Колядки, традиційний вертеп, засівання «на щастя та здоров’я» зберігає зв’язок поколінь, культуру наших предків. Однією з традиційних розваг у закладі дошкільної освіти є святкування Різдва та дня Святого Василя. До участі в такому святі долучіть педагогічний колектив та батьків вихованців.


ПЕРЕГЛЯНУТИ  СВІТЛИНИ , ВІДЕО...

 

 
НОВОРІЧНІ РАНКИ 2021-2022

З  Новим 2022 роком! Справжні  свята Новорічної казки: з 21 по 30 грудня! Організовано провели Новорічні ранки в усіх 14 групах закладу.Завдяки педагогічній майстерності музичних керівників,які розробили цікаві  змістовні сценарії,вихователів,які були ведучими та  артистично виконували ролі казкових персонажів та батьків,які підготували дітям прекрасні костюми,створили чудову казкову атмосферу,позитивні емоції та святковий настрій...


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ ТА ВІДЕО..

 
СВЯТО МИКОЛАЯ

До дня святого Миколая цікаві,веселі музично-спортивні розваги " Миколай,ти до нас завітай..." провели музичні керівники Юзепчук В.О.,Бондар Л.Б.,Балабушка О.А.,Марченко О.О. та інструктор з фізкультури Терпелюк Н.В. в старших групах 1,2,4,9 з метою формування у дітей розуміння поняття добрих вчинків,любові до найближчих людей,піклування про рідних та ознайомлення з народними традиціями....

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...,ВІДЕО..

 

 
ТИЖДЕНЬ ПРАВА

З 6 по 10 грудня в закладі були проведені різні форми роботи:спостереження, бесіди, заняття, ігри, ігри-драматизації, художньо-продуктивна діяльність та інші до Всеукраїнського тижня права з метою формування у дітей національної свідомості, громадянських рис,патріотичних почуттів, розвитку переконань щодо необхідності дотримуватися правових обов'язків, щоб уникати негативних навичок поведінки....

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ... ВІДЕО..

ПРЕЗЕНТАЦІЯ...

 
ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ

6 грудня - День Збройних сил України." Дякуємо за мирне небо і щасливе дитинство!"

В дошкільних групах вихователі провели тематичні бесіди, переглянули відео про досягнення збройних сил України,намалювали малюнки ,читали вірші,грали в ігри з метою формування патріотичних почуттів та гордості за свою Армію у дітей.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ЗДОРОВА ДИТИНА-ЗДОРОВА КРАЇНА

З 19 по 22 листопада, з нагоди Всесвітнього дня дитини, наш заклад брав участь в обласному спортивно-масовому заході "Здорова дитина-здорова країна"

Переможцем заходу (1 місце) став ЗДО №57. Дякуємо всім, хто підтримав нас

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО...СВІТЛИНИ.. 
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ПИСЕМНОСТІ

9 листопада  до   Дня української мови та писемності провели змістовне, цікаве, сучасне бінарне заняття  вихователі Ющук О.М. та Кальчук В.М. в старшій групі №4 з метою розширення уявлень дітей про красу та багатство рідної мови та виховання інтересу до її вивчення,патріотизму та національної гордості за свій народ і країну.


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....


 
ЩЕДРА ОСІНЬ

Осінь – прекрасна і щедра пора року. Проведення свята осені стало вже доброю традицією у ЗДО. Вихованці з цікавістю та веселим настроєм долучилися до дійства: співали, танцювали, перевтілювались у казкових героїв, декламували вірші та знайомилися з традиціями рідного краю. Музичні композиції, веселі хороводи та дзвінкий дитячий сміх зробили осінній день особливим, яскравим та по справжньому святковим подарунком від золотої пори року. Оформили виставку яскравих творчих робіт дітей та дорослих з природного матеріалу.

Свято відбулося у всіх групах, проводили музичні керівники Бондар Л.Б., Юзепчук В.О., Марченко О.О., Балабушка О.А.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....

 

 
ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КОЗАЦТВА

13 -14 жовтня у ЗДО відзначили День Українського козацтва . Заклад, де завжди шанують звичаї, тут традиційно проводять національні українські свята. Діти «стрибали на конях», «саджали город», «тікали з полону»,  «лікували коней», «перетягували канат», підбирали прикметники до слова каша, «били влучно в ціль», «переправлялися через пороги», «мірялися силою», а потім танцювали з дівчатами запальний танок. Справжні козаки з честю зуміли пройти труднощі та перешкоди. В змаганнях перемогла дружба.

На святі відчувався позитивний настрій та піднесення, а дошкільнята збагатились національно-патріотичним духом.

ПЕРЕГЛЯНУТИ  СВІТЛИНИ....

 
СПОРТИВНА РОЗВАГА 2021

"Ми  маленькі козачата" під такою назвою 8 жовтня пройшла спортивна розвага для дітей середніх груп №5, 11 Під час розваги діти змагались у швидкості, спритності, сміливості під час естафет "Силачі", "Веселі коні", "Подолай перешкоди ". Цікаво пройшла  гра "Знайди свій м'яч". Всі були веселі, активні, життєрадісні. Вправи діти виконували із захопленням, переживали один за одного, допомагали своїм друзям.

Врешті-решт перемогла дружба! Приємним сюрпризом для дошкільнят були солодкі шоколадні медальки, які отримали всі учасники.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....

 
ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ

До дня Дошкілля, з 23 по 27 вересня, інструктор з фізкультури, музичні керівники та вихователі провели з дітьми в закладі змістовні, пізнавальні та веселі фізкультурно-музичні розваги " СВІТ ДИТИНСТВА", цікаві ігри...

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ..

 

 
ДЕНЬ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ ТА СПОРТУ

«Спорт – це дружба! Спорт – це сила! Спорт дає всім дітям крила».

Під таким девізом пройшов День фізичної культури та спорту 09.09.2021р. в нашому закладі День пройшов весело, цікаво та пізнавально, адже всі заходи мали  на меті викликати у дітей бажання займатися спортом , берегти своє здоров’я, а головне – завжди бути у гарному настрої, доброму гуморі.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 

ВІТАЄМО З ПОЧАТКОМ 2021-2022 НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ!

З першим Вересня!!! Перше вересня – початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом кожного з нас. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів. Для когось цей навчальний рік буде останнім в садочку, а для когось  першим  у житті. Із нього почнеться цікаве дитинство, перше знайомство, перша вихователька, перші знання на шляху в Країні знань. Отже, сьогодні ми вітаємо всіх батьків, дітей, педагогічний колектив та персонал з новим навчальним роком! Вам всім успіхів, терпіння, натхнення, здоров"я!

 
ДЕНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ

24 серпня тридцятий рік поспіль Україна відзначає День Незалежності. Це знакове свято, яке українці вважають днем утворення Української держави в сучасному вигляді. Саме цього дня 1991 року Верховна рада УРСР ухвалила постанову та Акт проголошення незалежності України.

Святкові заходи проводилися  23 серпня в ЗДО.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО...

 
ДЕНЬ ПРАПОРА

23 серпня всі громадяни нашої країни відзначають День державного прапора.

Державний прапор України затверджений Верховною Радою 28 січня 1992 року. Це стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього (вгорі) і жовтого (внизу) кольорів, зі співвідношенням ширини прапора до його довжини 2:3 Згідно із найбільш популярним тлумаченням колірної гами прапора, синя його смуга символізує ясне небо, а жовта – золоті пшеничні ниви.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО....

 

 
ХРАНИТЕЛІ ТРАДИЦІЙ

До Міжнародного дня захисту дітей в закладі було проведено музично-спортивну розвагу "Хранителі традицій" в народному стилі для дітей і дорослих

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Щороку, 1 червня, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни –Міжнародний день захисту дітей.Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги – батьків, вихователів, учителів, наставників.

В ЗДО пройшла святкова , креативна із сучасними мульт-героями розвага для дітей дошкільного віку присвячена Міжнародному дню захисту дітей

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ДЕНЬ ВИШИВАНКИ

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.  Святкують щороку в третій четвер травня.

Сьогодні працівники та вихованці ЗДО одягнули свої найкращі вишиванки, щоб долучитися до цього яскравого свята!

У цей день педагоги нашого закладу провели тематичні, комплексні заняття з художньо-продуктивної діяльності та соціально-пізнавального розвитку  - заняття та бесіди з дітьми про традиційний одяг нашого народу. Діти дошкільних груп за допомогою аплікації та малювання створили свої неповторні вишиваночки...


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ВЕЛИКДЕНЬ

Великдень - одне з найбільших й найшанованіших ,після Різдва, християнських свят. Воно приурочене воскресінню Христа. В усіх групах  вихователі разом з дітьми та батьками оформили виставки дитячих робіт, прикрасили майданчики.  Легенда...

До  свята змістовні ,цікаві розваги провели в старшій групі Волошка  музичний керівник Балабушка О.А.,вихователі Тхорук Г.А.,Фінчук Я.В.,та в середній групі Барвистий віночок музичний керівник Марченко О.О.,вихователі Стецюк Т.І, Крайчинська Н.Д.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
СПОРТИВНА РОЗВАГА

З метою поглиблення знань дітей та набуття ними практичних навичок з питань охорони здоров'я  в закладі була проведена спортивна розвага "Рятівники" з дітьми середніх та старших груп на спортивному майданчику . Діти грали в естафетні ігри " Погаси вогонь", "Подолай перешкоди", "Світлофор", "Тримай рівновагу"

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 

 
ДЕНЬ ЗЕМЛІ

22.04 2021р Сьогодні у всьому світі звучить весела музика – це відзначають свято Землі!В наші дні День Землі - один з найбільших заходів в світі. Його відзначають понад мільярд людей в різних країнах. Щороку для події обирається актуальна тема.У 2021 році Дня Землі виповнюється 51 рік, а тому тема була обрана знакова: кліматичні зміни. Зміна клімату є найбільшою проблемою для майбутнього людства і систем життєзабезпечення, які роблять наш світ придатним для життя

Шановні батьки!

Звертайте увагу дітей на красу навколишньої природи, на дбайливе ставлення до неї, особливо розширюється кругозір ваших дітей під час спостережень

 
РУХ ЗАРАДИ ЗДОРОВ'Я

Міцне здоров’я – невід’ємна складова щасливого життя для кожної людини.

До Всесвітнього дня здоров'я з 12 по 20 квітня в ЗДО провели фестиваль ранкової зарядки «Рух заради здоров’я» серед  вихованців та працівників закладу. Було використане традиційне та нетрадиційне обладнання. Доведено, що системні заняття ранковою гімнастикою надають загальнооздоровчу дію, підвищують імунітет, стимулюють діяльність усіх систем організму та покращують загальне самопочуття.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ,ВІДЕО...

 
МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ СПОРТУ

До Міжнародного дня спорту в закладі діти та дорослі виконували вправи з обручами, фітбол м"ячами, стрибки на скакалках, нейроскакалках. Було весело і цікаво

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ, ВІДЕО...

 
МЕТОДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ

24 березня відбулося онлайн-засідання  МО для вихователів груп раннього віку з теми " Сучасні тренди розвитку дрібної моторики руки дітей раннього віку".Педагоги закладу поділились досвідом роботи з даного питання ,а вихователі Бойко М.І,Журавська Ж.В.,Харковець В.В. провели заняття із сенсорного розвитку з  використанням різних технік для розвитку дрібної моторики...


ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО...

 
ВЕСНЯНІ СВЯТА

Це весна, весна, весна.

Радість всім несе вона!

Ніжна, добра, чарівна,

Свято нам несе весна!

 

 

Весняні музичні ранки та розваги провели з 11 по 20 березня 2021 р в групах передшкільного віку музичні керівники та вихователі в співпраці з батьками ,які приготували дітям костюми та святковий одяг. Діти мелодійно співали веснянки,весело грали в народні ігри та танцювали, закликаючи весну...

 

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ ТА ВІДЕО...

 
ПАТРІОТ УКРАЇНИ - Т.Г. ШЕВЧЕНКО

В історії кожного народу, серед її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмерущою  любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського дух. В закладі 9 березня 2021 :

  • продовжували знайомити дітей з творчістю Т.Г.Шевченка.
  • провели з дітьми середнього та старшого дошкільного віку тематичні заняття на тему: «Великий Кобзар – син України»».
  • залучали батьків до участі спільно з дітьми в конкурсі дитячих малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості Т.Г.Шевченка

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ДО ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ

В групі №10 пройшло свято присвячене 150 років з дня народження Лесі Українки. Це свято покликане ширше познайомити дітей із життям і творчістю видатної української письменниці і поетеси Лесі Українки. Інсценізації додадуть заходу яскравих вражень, що сприятимуть кращому засвоєнню інформації дітьми.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ПЕДАГОГІЧНА РАДА

24 лютого 2021року відбулося засідання 3 педагогічної ради " Формування логіко-математичної компетентності у дітей дошкільного віку". Педагоги закладу поділилися досвідом роботи з даного розділу...

ПЕРЕГЛЯНУТИ...

 
РІДНА МОВА

Світова спільнота 21 лютого відзначає Міжнародний день рідної мови. Мова – це історія народу, його світогляд, інтелектуальний та духовний результат кількатисячолітньої еволюції кожного етносу. Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу.

22 лютого 2021 року,  дошкільнята  долучилися до відзначення Міжнародного дня рідної мови. Цей день у   закладі   був насичений різноманітними навчальними і виховними заходами. У своїй роботі вихователі ставили за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ ТА ВІДЕО...

 
ЗИМОВА ФОРТЕЦЯ

МИ НЕ ПРОСТО СНІГ ПОПРИБИРАЛИ -

МИ В САДКУ ФОРТЕЦЮ ЗБУДУВАЛИ!

Ігри з снігом це завжди весело цікаво, неповторно і для дітей, і для дорослих. А коли підійти до цієї справи креативно, то із снігу, що не ліпиться, можна казкове диво збудувати.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО ТА СВІТЛИНИ...


 
СІЧЕНЬ-НОВОРІЧЕНЬ

19 січня, на завершення циклу Новорічно - Різдвяних свят,  музичний керівник Юзепчук В.О.разом з вихователями старшої групи Віночок №6 Подольчук О.В.та Васютинською З.А., провели змістовну тематичну розвагу : "Традиції Новорічно -Різдвяних свят - Україна колядує..."з метою формування у дітей знань про новорічно-різдвяні свята.  Вивчили змістовні колядки ,віншування,дитячі ігри та танці...Розширили уявлення дітей про народні звичаї і обряди пов*язані з цими святами...

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ ТА ВІДЕО...

 
ТИЖДЕНЬ ПРАВА

З 7 по 11 грудня в ЗДО проходив ТИЖДЕНЬ ПРАВОВОГО ВИХОВАННЯ, під час якого діти були залучені до різних форм роботи: заняття, ігрова діяльність, театралізована діяльність, моделювання ситуацій та їх розв'язання, читання художніх творів. В усіх вікових групах були проведені тематичні заняття з основ правового виховання...


ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ, ВІДЕО...

 

 
ТИЖДЕНЬ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 09 по 13 листопада проходив Тиждень безпеки дорожнього руху,  під час якого педагоги закладу знайомили  дітей  із правилами поведінки на дорогах, в громадському транспорті, прищеплювали розуміння необхідності суворого дотримання встановлених правил поведінки на дорозі,виробляли навички спостережливості та виховували дбайливе ставлення до свого здоров'я і життя.

ПЛАН ...

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ....

 

З 18 жовтня по 23 жовтня пройшли святкові музичні розваги "Як хмаринка Осінь вкрала","Кафе у Калини" у групах № 4, 2, 11, 14, під час яких діти демонстрували свої цьогорічні досягнення. Свята проводились у вигляді осіннього ярмарку, під час якого малюки підводили підсумки осіннього врожаю. А на святі завжди весело: запальні таночки, веселі пісні та ігри, естафети, вистави та виступи цілих оркестрів з горішками.

 

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
КОЗАЦЬКІ ЗАБАВИ

День козацтва - важливе свято для українців. Цього дня ми вшановуємо наших предків - волелюбних козаків.14 жовтня українці святкують одразу три свята: Свято Покрови Божої Матері, День українського козацтва і День захисника України. Ці свята пов'язані між собою.
В ЗДО спортивне свято " Козацькі забави". Дошкілнята танцювали, співали, грали естафетні ігри та закрипіли знання про наших славних предків козаків
ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
ЧАРІВНІ МИТІ ОСІННІХ ПРОГУЛЯНОК

Вересневий теплий день....Під час прогулянок дошкільнята одночасно оволодівають і розумовими, і практичними діями Діти збирали насіння чорнобривців,придивлялися до того чи іншого явища природи і самостійно шукати відповідь або зверталися по допомогу до дорослого. Це збагачує знання, розвиває мовлення, робить його образним.

ПЕРЕГЛЯНУТИ СВІТЛИНИ...

 
«ПочатокПопередня12НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 2
© 2023 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

Календар

модули joomla
шаблоны joomla