Банер

,
Сьогодні : 2024-03-29 13:00
Home Про садок

В місті Рівному (район Північний, вулиця Волинської Дивізії,13)розташований заклад дошкільної освіти №57 "ЛІЛЕЯ"

Наш заклад – це унікальна система, яка забезпечує найкращий догляд, розвиток, харчування, виховання та оздоровлення дітей.

Єднає заклад:

• це милі, добрі, розумні, веселі, галасливі, чудові діти.
  • це найпрацьовитіші, творчі, все вміючі, вболіваючі за справу душею, люблячі дітей люди.
  • це батьки. Вони головні помічники в нашій роботі, ми за це їм дуже вдячні.

Наше кредо:

«ХАЙ РОЗКВІТАЄ НАШ САДОК СЕРЕД

САДОЧКІВ МІСТА, І ЗВУЧИТЬ У НЬОМУ

З РОКУ В РІК – ЩАСЛИВИЙ СМІХ ДИТИНСТВА!»

Наш девіз:

«ДІТИ МАЮТЬ ВИХОВУВАТИСЯ НЕ ДЛЯ

ТЕПЕРІШНЬОГО, А ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО,

МОЖЛИВО КРАЩОГО СТАНУ РОДУ ЛЮДСЬКОГО»

(І. КАНТ)

Керівник закладу

Дмитришин Лілія Йосипівна

закінчила РДПУ, стаж роботи 42 років,"Відмінник освіти України"

Педагогічне кредо

" Людина може стати людиною лише через виховання"

Вихователь - методист

Гладишевська Наталія Петрівна

закінчила РДГУ,стаж роботи 40 років,"Відмінник освіти України", спеціаліст  вищої категорії, має    звання "старший вихователь", нагороджена знаком "Софія Русова"

Педагогічне кредо

"Від творчого вихователя до творчої дитини.

Граючи - розвиваємо, виховуємо, навчаємо."

Функціонує з 28 березня 1991 року

Працює 14 груп, з них - 3 групи для дітей раннього віку, 11 груп для дітей дошкільного віку

Режим роботи : чергові групи працюють з 7.00.- 19.00, а не чергові - з 7.30 – 18.00. Проектна потужність закладу – 320 місць,виховуємо 400 дітей.
Основні напрямки освітньої діяльності - виконання вимог Базового компонента дошкільної освіти, створення оптимальних умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей через використання здоров’язбережувальних та здоров’яформувальних технологій, формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду та готовності продовжувати освіту.

В закладі створені належні умови для виховання та розвитку дітей: спортивна зала обладнана стаціонарним спортивним обладнанням та різноманітним нестандартним обладнанням, діє плавальний басейн, відповідно вимог обладнані музична зала, методичний кабінет, кабінети практичного психолога та медичної сестри.

У всіх групах створене сучасне динамічне предметно-ігрове розвивальне середовище. Педагогічний колектив творчий та досвідчений: вищу педагогічну освіту мають – 33 педагоги,що становить 90%, спеціалістів вищої категорії – 12- 40%,спеціалістів першої категорії – 4-14%, спеціалістів другої категорії – 5 – 20%, спеціалістів - 9 - 26%. Впроваджуємо інноваційні технології: навчання грамоти та математики за методикою М Зайцева, художньо-мовленнєвий розвиток за Н.Гавриш, фізичний розвиток дітей за методикою М.Єфименка, розвиток творчої уяви за технологією ТРВЗ, розвиток логічного мислення вихованців та творчих здібностей з малювання за методикою Л.Шульги. Працюють гуртки з вивчення англійської мови, хореографії, фізичного та художньо-естетичного розвитку

Керуючись  основними державними документами, що регламентують діяльність закладу, педагоги закладу спільно з батьками працювали над створенням ігрового предметно-розвивального середовища, необхідних умов для розвитку потреб і інтересів кожної дитини, для її духовного зростання, фізичної досконалості.

Діловодство та навчально - виховний процес здійснюється державною мовою.

Основною формою організованої навчальної діяльності дітей дошкільного віку залишаються заняття з різних розділів програми (тематичні, комплексні, комбіновані, інтегровані, домінантні та ін.).

© 2024 . Всі права захищено.
© 2006-2009 Українська локалізація: Joomla! Україна. Всі права захищено!
Joomla! - безкоштовне програмне забезпечення, яке розповсюджується за ліцензією GNU/GPL.

модули joomla
шаблоны joomla